Aktivita: Drastická

Červenec 2014

Jurský park boj o přežití 14

15. července 2014 v 20:20 | Spino |  Jurský park boj o přežití
Tak první věc je že se pokusím oživit tuto více než rok mrtvou hru. Pokud si tohle čtete Haasi nebo někdo, můžem zkusit opět hrát. Pokud si to někdo teda čte tak ke hře.Pro HAASE:


Popadneš žhavou tyč, i přes masivní chtíč a bolest v dlaních tyč neupustíš a vemeš s ní Tyranosaura po tlamě. Ten jen bolestí zařve a hlava zmizí. Ty se ihned natlačíš doprostřed helikoptéry kde Antroz, stále leží a klepe se jakýmsi záchvatem. Po pár okamžicích klidu se "torzo" helikoptéry opět začne kutálet ale potom ti dojde že už ho ten T-rex netlačí ale už se kutálí sám. Po několika vteřinách strachu se ozve tupá rána, tebe něco udeří do hlavy. Po pár hodinách se probereš . Torzo vypadá jinak než před tím protože se ještě víc rozmlátil. Za to se ale otevřel přístup do kabiny pilotů. Oba jsou v bezvědomí a nebyl čas řešit jejich stav, jestli jsou živí nebo ne. Zato si všimneš něčeho co mu visí z nehybné ruky. Je to Berretka. Když se podíváš detailněji má jeden zásobník (9 nábojů) (BTW: Berreta je pistol podobná M9 a Glocku G17, moc do zbraní nedělám ale prostě je to pistol :D) Pomalu jí sebereš a nabiješ. Pak ale uslyšíš podivné šustění a také zvuky nějakých, pravděpodobně ještěrů. Když extrémně opatrně nahlédneš. Zjistíš že jde pravděpodobně o troodony. Víc si o nich krom jejich nepříjemné bystrosti a inteligence nemusíš vykládat. Je jich spousta.... Co uděláš??

A: Vezmeš si zbraň a pokusíš se je postřílet. Riziko: Neni jisté zda ti na ně 9 nábojů vystačí v tom případě je smrt, takřka jistá.

B: Vezmeš zbraň a 2x střelíš do vzduchu, pokusíš se je tím vystrašit. Riziko: Nemusí je to vystrašit nebo se můžou vrátit.

C: Pokusíš se bejt zticha a čekat až projdou. Riziko: Je zde největší že se prozradíš nebo tě spatří. V tom případě máš nulovou šanci na záchranu (nebo alespoň vyváznout z toho bez velkého zranění). Pokud se ti ale podaří neprozradit se máš velkou šanci že tě nechají...

GTA 5

15. července 2014 v 13:44 | Wulfi(Spino) |  Hry
Píšu sice pozdě a taky ne o dinosaurech. Ale mluvim tady o hře která vyšla v září minulého roku. Nicméně je to hra GTA 5. Směsice šíleností ale taky simulace skoro reálného života. Tohle je pokus jen marně oživit blog ale jen k věci. Dle mého názoru tato hra skoro rozdrtila předešlou legendu GTA san andreas. Drtí jí především v grafice, ragdoll (fyzikálním) modelu a taky v příběhu který není tak jako u GTA SA tak kostrbatý. Na výběr můžete během příběhu hrát za 3 postavy Franklina,Trevora a Michaela. Popis postav sem psát nebudu ale na googlu je toho dost. Hru budu mít koncem srpna a extrémně se na ní těším. Omlouvám se že píšu jen stručně, jen nechci aby tenhle blog zdechl úplně. Nicméně shrnu to takhle: Tato hra je mladičkou několik měsíců starou legendou která za pár týdnů od vydání dokázala to co předcházející legenda (GTA SA) od roku 2004 do teď. Myslim že pár věrných hráčů SA (hlavně ti bez konzolí) zůstanou alespoň u SAMP, ale je jich málo. Hra je zatím na Playstation 3 a XboX 360. Má vyjít i na PC ale i tak dle mého názoru nebude takový masový rekord jako u začátku vydání. Ale i přesto si myslím že pár milionů kopií vyjde najisto na dračku......

Hodnocení: 5.5/5 hvězdiček protože tato hra je legenda a legendou zůstane snad ještě na dost dlouho.


Ještě zde přidám malý epitaf pro GTA SA který zná snad každý pravý český hráč.

"Je jedno jak silní a mocní jste, vždycky se najde někdo mocnější a silnější, kterej vám zatne tipec"

-Thomas Angelo, 1938