Aktivita: Drastická

Jurský park boj o přežití 14

15. července 2014 v 20:20 | Spino |  Jurský park boj o přežití
Tak první věc je že se pokusím oživit tuto více než rok mrtvou hru. Pokud si tohle čtete Haasi nebo někdo, můžem zkusit opět hrát. Pokud si to někdo teda čte tak ke hře.Pro HAASE:


Popadneš žhavou tyč, i přes masivní chtíč a bolest v dlaních tyč neupustíš a vemeš s ní Tyranosaura po tlamě. Ten jen bolestí zařve a hlava zmizí. Ty se ihned natlačíš doprostřed helikoptéry kde Antroz, stále leží a klepe se jakýmsi záchvatem. Po pár okamžicích klidu se "torzo" helikoptéry opět začne kutálet ale potom ti dojde že už ho ten T-rex netlačí ale už se kutálí sám. Po několika vteřinách strachu se ozve tupá rána, tebe něco udeří do hlavy. Po pár hodinách se probereš . Torzo vypadá jinak než před tím protože se ještě víc rozmlátil. Za to se ale otevřel přístup do kabiny pilotů. Oba jsou v bezvědomí a nebyl čas řešit jejich stav, jestli jsou živí nebo ne. Zato si všimneš něčeho co mu visí z nehybné ruky. Je to Berretka. Když se podíváš detailněji má jeden zásobník (9 nábojů) (BTW: Berreta je pistol podobná M9 a Glocku G17, moc do zbraní nedělám ale prostě je to pistol :D) Pomalu jí sebereš a nabiješ. Pak ale uslyšíš podivné šustění a také zvuky nějakých, pravděpodobně ještěrů. Když extrémně opatrně nahlédneš. Zjistíš že jde pravděpodobně o troodony. Víc si o nich krom jejich nepříjemné bystrosti a inteligence nemusíš vykládat. Je jich spousta.... Co uděláš??

A: Vezmeš si zbraň a pokusíš se je postřílet. Riziko: Neni jisté zda ti na ně 9 nábojů vystačí v tom případě je smrt, takřka jistá.

B: Vezmeš zbraň a 2x střelíš do vzduchu, pokusíš se je tím vystrašit. Riziko: Nemusí je to vystrašit nebo se můžou vrátit.

C: Pokusíš se bejt zticha a čekat až projdou. Riziko: Je zde největší že se prozradíš nebo tě spatří. V tom případě máš nulovou šanci na záchranu (nebo alespoň vyváznout z toho bez velkého zranění). Pokud se ti ale podaří neprozradit se máš velkou šanci že tě nechají...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 HAAS HAAS | Web | 18. srpna 2014 v 20:34 | Reagovat

Tak B. Promiň, že odpovídám až teď, ale je to způsobeno tvou dlouhou neaktivitou, příště mi kdyžtak napiš komentář na blog, že jsi zpět a že hra pokračuje. Teď se sem budu dívat častěji... :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama